Jak dobrać etui do telefonu?

Smartphone’y są w użyciu już od kilku dobrych lat. Towarzyszą nam w codziennych pracach, a dzięki swojej funkcjonalności wyparły popularne wcześniej zwykłe telefony komórkowe. Główna zasługa tego stanu leży w fakcie, że posiadają one ekran dotykowy, który zrewolucjonizował świat. Mimo wszystko trzeba o niego dbać i to dość solidnie, ponieważ dość łatwo można go rozbić. Jak się zabezpieczyć?

Sposoby są dwa, a najlepiej jest, jak zostaną one połączone. Uzyskamy wtedy kompleksową ochronę. Pierwszą z metod, jest szkło hartowane, które przykleja się na wyświetlacz. Dzięki temu, że przeszło ono szereg badań uderzeniowych, mamy gwarancję, że nawet w przypadku upadku, naszemu ekranowi nic nie nie stanie. Jedyny uszczerbek, jaki odczujemy, to konieczność odklejenia dawnej szybki i zastąpienie jej nowym egzemplarzem.

Drugą metodą jest zamontowanie na telefonie obudowy, która ochroni go przed otarciami oraz wszelkimi rysami, które spowodowane mogą być wieloma czynnikami. Zaliczyć można do nich choćby klucze, które trzymane w tej samej kieszeni, co smartphone, mogą pozostawić po sobie niemiłe ślady.

Jeśli poszukujemy obudowy pod konkretny model, powinniśmy użyć do tego wyszukiwarki sieciowej, wystarczy wpisać w nią frazę typu „etui lg k10”, a otrzymamy wyłącznie wyniki kompatybilne z naszym modelem. Jest to naprawdę ważne, ponieważ telefony różnią się między sobą wieloma detalami, a także samym rozmiarem.

Przy zakupie obudowy, trzeba zwrócić również uwagę na inny aspekty produktu. Po pierwsze, materiał, z którego powstał. Nie powinien to być twardy plastik, który przy uderzeniu się rozpadnie, ale silikon, który pochłonie wytworzoną wtedy energie i ochroni telefon przed zniszczeniem.

Podsumowując, dobranie odpowiedniego etui do telefonu, nie jest zadaniem trudnym, a wyszukiwarka sieciowa z dobrze wpisaną frazą typu „etui lg k8 2017”, okaże się naprawdę pomocna.naprawione